Scooby Doo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Scooby Doo

Postanite prijatelj Scooby Doo-ja
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Pravila RPG-ja (za nekatere teme)

Go down 
AvtorSporočilo
Tjaša
Taglawna
Tjaša


Število prispevkov : 32
Join date : 09/03/2008

Pravila RPG-ja (za nekatere teme) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pravila RPG-ja (za nekatere teme)   Pravila RPG-ja (za nekatere teme) Icon_minitimeNed Mar 09, 2008 1:32 am

Arrow RPG je kratica za Role Playing Game

Arrow Piše se v 3. osebi ednine

Primer:
Pravilno: Tjaša je prišla na obisk k družini Brown. To družino je spoštuje že vse življenje. Nekoč ji je gospodična Brown celo rešila življenje. Potrkala je na vrata in odprl ji je Marco.
Nepravilno: Prišla sem na obisk k družini Brown. To družino spoštujem vse življenje. Nekoč mi je gospodična Brown celo rešila življenje. Potrkala sem na vrata in odprl mi je Marco

Arrow Premi govor se uporablja takrat, ko vaš lik želi nekaj povedati. Npr.:
"Živjo. Kako ti je ime?", jo je vprašal.
Kadar pa si nekaj misli pa uporabite navednice ali poševne črke. Npr.:
'Zbežati moram,' si je mislila Jane.
Zbežati moram, si je mislila Jane.

Arrow Pišeš lahko samo kot svoj lik (ne npr. še od drugih likov, ker potem to izpade kot ena zgodba in ne kot RPG)
Primer.:
Pravilno: Tjaša je potrkala na vrata odprl ji je Marco. "Živjo, lahko vstopim?" ga je vprašala.
Nepravilno: Welique je potrkala na vrata odprl ji je Marco. "Živjo, lahko vstopim?" ga je vprašala. "Seveda," ji je odvrnil Marco.

Arrow Priporočljivo je, da v RPG postih pišeš dolge in več povedi. Ker drugače drugi, ki odgovarja na tvoj post ne ve kaj naj napiše.
Nazaj na vrh Go down
https://scoobydoo.forumsl.net
 
Pravila RPG-ja (za nekatere teme)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Pravila

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Scooby Doo :: Začetek :: Pravila foruma-
Pojdi na: