Scooby Doo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Scooby Doo

Postanite prijatelj Scooby Doo-ja
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 NPC

Go down 
AvtorSporočilo
Tjaša
Taglawna
Tjaša


Število prispevkov : 32
Join date : 09/03/2008

NPC Empty
ObjavljaNaslov sporočila: NPC   NPC Icon_minitimeNed Mar 09, 2008 1:05 am

Kratica NPC pomeni Non Playing Character. To pomeni, da oseba ni prijavlena na forum in je takorečeno namišljena.
Za te NPC osebe lahko vsi pišete in sicer z oranžno barvo.

Primer:

Tjaša se je odpravila v Aquapark. Najprej je šla v garderobe in tam se preoblekla v kopalke, nato pa se je odpravila v bazen. V bazenu ni bilo še veliko ljudi, saj se je komaj odprl. Skočila je v vodo in po pomoti z nogo udarila neko punco.
"Oprosti, nisem hotela" se je opravičila Tjaši.
"Oh, saj ni nič hudega" je Melanie pomirila punco. "Sicer pa...Jaz sem Melanie" se je predstavila.
itd.
Ne pozabite, da ko pišete z NPC-ji ne veste kako se imenuje katera oseba, razen če se ti je oseba že predstavila...

Pravilno:
"Oprosti, nisem hotela" se je opravičila Tjaša.
"Oh, saj ni nič hudega" je Melanie pomirila punco "Sicer pa...Jaz sem Melanie" se je predstavila.

Narobe:
"Oprosti, nisem hotela" se je opravičila Tjaši
"Oh, saj ni nič hudega" je Melanie pomirila Tjašo. "Sicer pa...Jaz sem Melanie" se je predstavila.


Arrow Veljajo le spodaj našteti NPC-ji..sami si NPC-je ne morete kar tako spomniti! Če hočete, da dodam še kakšnega, mi morate poslati sliko in tak opis, kot ga boste videli spodaj.
Arrow Z NPC-ji se lahko pogovarjate in zaljubite. Ne morete pa se poročiti, zaročiti ali pa postati prijatelji (recimo ne smeš si v podpis napisati pod Prijatelji: Melanie:*)
Nazaj na vrh Go down
https://scoobydoo.forumsl.net
 
NPC
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Scooby Doo :: Začetek :: Pravila foruma-
Pojdi na: